MOTOPODROZNI.pl sp. z o.o.

SADLOGOSZCZ 57

88-192 PIECHIN

admin@advinpoland.pl

© 2023 by YOLO.

Proudly created with Wix.com

Thanks for submitting!

  • Twitter Clean
  • White Facebook Icon

W KLIMACIE 3 NAJPIĘKNIEJSZYCH STARYCH MIAST

ulicami historii, pomników, smaków i zapachów
1/14
SKRÓCONY OPIS:

5-dniowa wycieczka do 3 najpiękniejszych starych miast, z których jedno znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Długie, ciekawe spacery ich uliczkami w blasku dnia i w świetle nocnych lamp, w towarzystwie i pod opieką licencjonowanych  przewodników, pośród historycznych pamiątek wielowiekowej kultury, monumentów architektury i symboli odwiecznych tradycji. Podróż nie tyle w czasie, co w cudownym klimacie przenikającej się przeszłości i teraźniejszości, pełna zróżnicowanych kolorów, wyrazistych zapachów i regionalnych smaków. Rozpoczyna się i kończy w terminalu dowolnego lotniska w Polsce, które wybierzecie, lub w waszym hotelu.

REKOMENDOWANA:

Miłośników historii i ciekawych wielowiekowych dziejów narodowych, z nią związanej architektury, kultury i obyczajowości.

CENA ZAWIERA:

#transfer z/do dowolnego lotniska #komfortowy bus z kierowcą do dyspozycji w pełnym wymiarze #24h opieka anglo-języcznego pilota #pełne, 3-posiłkowe wyżywienie każdego dnia #4 noce w  hotelach *** (3 gwiazdki) #pokoje 1-osobowe, lub 2-osobowe #wszystkie opłaty i bilety wstępu do atrakcji turystycznych objętych programem zwiedzania  

Więcej szczegółów i rezerwacja - wypełnij formularz używając przycisku JESTEM ZAINTERESOWANY......

NIE ZAPOMNIJ:

Podróżujecie pod naszą opieką i w bezpiecznym kraju europejskim, nie potrzebujecie zbyt wiele - ważne dokumenty wizowe, paszport, bagaż osobisty, wygodna odzież i buty do spacerów, poncho przeciwdeszczowe, nieco gotówki na drobne wydatki własne, a przede wszystkim aparat fotograficzny i dużo pozytywnej energii.

spring season icon
summer season icon
autumn season icon
3_Old_Cities_5D.png
DATA WYCIECZKI
na życzenie - rezerwacja min.  4 tyg. wyprzedzenie
5
dni
CENA WYCIECZKI

Group 4-7 pax:

Group 1-3 pax:

Single:

1000/1 person

800/1 person

1100/1 person

PLAN WYCIECZKI
(*Gdańsk->Toruń->Kraków, lub *Kraków->Toruń->Gdańsk):
DAY1: Odbiór z dowolnego lotniska i transfer do punktu początkowego w Krakowie (*lub Gdańsku), zakwaterowanie w starym mieście. DAY2: Zwiedzanie Krakowa (*lub Gdańska), zakwaterowanie w starym mieście. DAY3: Transfer do Torunia, zakwaterowanie w starym mieście, zwiedzanie starego miasta. DAY4: Transfer do punktu końcowego w Gdańsku (*lub Krakowie), zakwaterowanie w starym mieście, zwiedzanie starego miasta. DAY5: Transfer do lotniska, zwiedzanie i zakupy w drodze.

*kolejność zależna od wyboru lotniska

  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black