MOTOPODROZNI.pl sp. z o.o.

SADLOGOSZCZ 57

88-192 PIECHIN

admin@advinpoland.pl

© 2023 by YOLO.

Proudly created with Wix.com

Thanks for submitting!

  • Twitter Clean
  • White Facebook Icon

OSOBLIWOŚCI POLSKICH KARPAT W ODSŁONIE 3 PASM

w bardzo bliskim kontakcie z naturą i regionalną kulturą
1/14
spring season icon
summer season icon
autumn season icon
Karpaty_5D.png
DATA WYCIECZKI
na życzenie - rezerwacja min.  4 tyg. wyprzedzenie 
 
5
dni
CENA WYCIECZKI
SKRÓCONY OPIS:

5-dniowa wycieczka (z tranzytem z/do lotniska Waszego wyboru) po najpiękniejszych miejscach polskiej części europejskich Karpat - jednego z bardziej rozległych łańcuchów górskich na świecie. Zróżnicowane krajobrazy na trasie podróży wiodącej przez 3 górskie pasma - Tatry, Beskidy i Bieszczady. W programie naszej wycieczki ciekawostki natury, architektury i lokalnej kultury, wiele miejsc zadziwiających swym niepowtarzalnym pięknem i autentycznych ludzi kultywujących nasze tradycje. Połączenie zwiedzania objazdowego, z wędrówkami pieszymi,  bezpieczną  przygodą i wieczornym relaksem w luksusie hotelowego SPA.

REKOMENDOWANA:

Miłośnicy kontaktu z naturą i lokalną kulturą. 

CENA ZAWIERA:

#transfer do/z dowolnego lotniska #komfortowy bus z kierowcą w pełnym wymiarze czasu #opieka pilota rozmawiającego w j. angielskim #całodniowe wyżywienie #4 noce w hotelach*** #wszystkie opłaty i bilety wejściowe do atrakcji turystycznych w programie  

Więcej szczegółów i rezerwacja - wypełnij formularz używając przycisku JESTEM ZAINTERESOWANY...

NIE ZAPOMNIJ:

Nie potrzebujesz zbyt wiele, a z najważniejszych - paszport, bagaż osobisty/podręczny (plecak), wyposażenie do trekkingu, wyposażenie na basen, gotówka na drobne wydatki, kamera/aparat fotograficzny.

Group 4-8 pax:

Group 2-3 pax:

Single:

800/1 person

1000/1 person

1100/1 person

PLAN WYCIECZKI
D1: Odbiór z dowolnego lotniska (jeśli z lotniska Kraków- zwiedzanie starego miasta), zakwaterowanie w Krakowie. D2: Wycieczka atrakcyjną trasą w Tatrach, po polskiej i słowackiej stronie granicy, zakwaterowanie w Wiśle. D3: Wycieczka najbardziej interesującymi miejscami  Beskidów, zakwaterowanie w Krynicy-Zdrój. D4: wycieczka wokół Bieszczad z postojami w osobliwych miejscach, zakwaterowanie w Lutowiskach. D5: Dowóz na lotnisko, w drodze zwiedzanie i zakupy.
  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black