MOTOPODROZNI.pl sp. z o.o.

SADLOGOSZCZ 57

88-192 PIECHIN

admin@advinpoland.pl

© 2023 by YOLO.

Proudly created with Wix.com

Thanks for submitting!

  • Twitter Clean
  • White Facebook Icon

PARKI NARODOWE KAMPEREM, ROWEREM I KAJAKIEM

aktywnie na łonie natury, ale z ekskluzywnym wyposażeniem
1/17
spring season icon
summer season icon
autumn season icon
Mapa_cala_parki_narodowe_01.png
DATA WYCIECZKI
na życzenie - rezerwacja min.  8 tyg. wyprzedzenie
7
dni
CENA WYCIECZKI
SKRÓCONY OPIS:

Niemal 5 dni aktywnego kontaktu z naturą w 2 najbliżej położonych od lotniska i najpiękniejszych spośród 23 wszystkich Parków Narodowych w Polsce. 

Każdy z Parków porasta gęsta flora i zasila najbogatsza fauna. Roztoczański Park nazywany jest krainą jodły, buka i tarpana. Biebrzański Park obejmujący całą dolinę i bagna Biebrzy jest największym wiecznie podmokłym obszarem w Polsce, a w 2010 roku uznany przez organizacje turystyczne za najlepszą europejską destynację turystyczną. Bory Tucholskie z rezerwatem biosfery stanowią największy kompleks leśny z około 900 jeziorami i rezerwatem cisów, który jest drugim najstarszym tego typu w Europie - rośnie tutaj ok. 4 tys. okazów.  Świat roślin i zwierząt charakterystycznych dla północnej części Europy w zasięgu ręki. Podróż w bezpośrednim otoczeniu tej dzikiej natury ekskluzywnie wyposażonym kamperem i pod opieką pilota. Odcinki trasy objazdowej uatrakcyjnią z pewnością spływ kajakami, łódka na jeziorze i wędkowanie w ciszy, przejazdy rowerami, leśny trekking, czy przejażdżki konne w siodle, lub zaprzęgu. W programie również nocne podglądanie przyrody i smaki regionów kuchni staropolskiej.

REKOMENDOWANA:

Ciekawym swoistej egzotyki przyrody w północnej części Starego Kontynentu, w obszarze tzw. zielonych płuc Europy. Miłośnikom przyrody i spędzania wolnego czasu na łonie natury.

CENA ZAWIERA

#transfer z/do dowolnego lotniska #komfortowy kamper z kierowcą na całej trasie #24h opieka anglo-języcznego pilota/animatora #3-posiłkowe wyżywienie każdego dnia (lokalna kuchnia polska) #6 nocy w ekskluzywnie wyposażonym kamperze #wszystkie opłaty i bilety wstępu do atrakcji turystycznych objętych programem #opłaty za wynajęcie rowerów, kajaków, łodzi, tratwy, koni i innych atrakcji w programie  

Więcej szczegółów i rezerwacja - wypełnij formularz używając przycisku JESTEM ZAINTERESOWANY...

NIE ZAPOMNIJ:

Podróżujecie pod naszą opieką i w bezpiecznym kraju europejskim, nie potrzebujecie zbyt wiele - ważne dokumenty wizowe, paszport, bagaż osobisty, wygodna odzież i buty do trekkingu w terenie, poncho i obuwie przeciwdeszczowe, nieco gotówki na drobne wydatki własne, a przede wszystkim aparat fotograficzny i dużo pozytywnej energii.

Group 4-6 pax:

Group 2-3 pax:

Single:

1100/1 person

2100/1 person

4300/1 person

PLAN WYCIECZKI
D1: Odbiór z dowolnego lotniska/hotelu i transfer do strefy 1 z 3, najbliżej położonych wybranych Parków Narodowych (Bory Tucholskie, lub Roztoczański Park), zakwaterowanie w parku w kamperze.  
D2: Pierwszy dzień objazdowy i aktywności w parku (przejażdżki rowerowe, konne, łódka, kajaki, wędkowanie, inne w programie), zakwaterowanie w kamperze. 
D3: Drugi dzień objazdowy i aktywności w parku (przejażdżki rowerowe, konne, łódka, kajaki, wędkowanie, inne w programie), zakwaterowanie w kamperze. 
D4: Trzeci dzień w parku do południa, popołudniu - transfer do Biebrzańskiego Parku Narodowego, zakwaterowanie w kamperze.  D5: Dzień pierwszy w Biebrzańskim Parku i atrakcje (spływ tratwą, przejażdżka konnym zaprzęgiem po parku, przejażdżki rowerowe i inne w programie), zakwaterowanie w kamperze.
D6: Dzień drugi w Biebrzańskim Parkui atrakcje (spływ tratwą, przejażdżka konnym zaprzęgiem po parku, przejażdżki rowerowe i inne w programie), zakwaterowanie w kamperze.
D7: Transfer do lotniska/hotelu, zwiedzanie i zakupy w drodze.
  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black