MOTOPODROZNI.pl sp. z o.o.

SADLOGOSZCZ 57

88-192 PIECHIN

admin@advinpoland.pl

© 2023 by YOLO.

Proudly created with Wix.com

Thanks for submitting!

  • Twitter Clean
  • White Facebook Icon

POZA ASFALTEM W DOLINIE PAŁACÓW I OGRODÓW

w bardzo bliskim kontakcie z naturą, regionalną kulturą i historią
1/16
SKRÓCONY OPIS:

5-dniowa wyprawa (z tranzytem z/do lotniska/hotelu w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, lub Krakowie) osobliwościami polskich Sudetów - gór niezwykle pięknych krajobrazowo, wręcz wymarzonych do długich wędrówek niezliczonymi grzbietami, ale i niespiesznych przejażdżek drogami wśród krętych dolin oraz tajemniczo zamglonych torfowisk. Pięknie położone miejscowości szczycą się długą i bogatą historią, stylowymi i wciąż obleganymi uzdrowiskami, wytwornymi pałacykami i majestatycznymi ruinami wielowiekowych warowni. Sudety zapraszają również głęboko pod ziemię, do dawnych kopalni, sztolni i lochów, a także poniemieckich bunkrów z okresu II wojny światowej, w których wciąż mogą się kryć dawno zapomniane skarby. W programie połączenie turystyki objazdowej odcinkami poza asfaltem z wykorzystaniem specjalistycznych samochodów 4x4, ekscytującego rajdu w trudnych warunkach terenowych, zwiedzaniem miejsc atrakcji turystycznych, wędrówek pieszych w otoczeniu przyrody z wieczornym relaksem w luksusie hotelowego SPA. Prawdziwy miks wrażeń w 5 dni.  

REKOMENDOWANA:

Miłośnikom kontaktu z naturą i lokalną kulturą, fascynatom wielowiekowej historii i niezgłębionych tajemnic, szczególnie tych z okresu II wojny światowej. Wszystkim chcącym spróbować mało komfortowej, ale niezwykle ekscytującej jazdy samochodem terenowym również z dala od szosy, w trudnych i kontrolowanych warunkach. 

CENA ZAWIERA:

#transfer minibusem z/do lotniska/hotelu w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, lub Krakowie #minibus z kierowcą do dyspozycji na żądanie w czasie trwania wycieczki #motocykl z pełnym ubezpieczeniem i paliwem be limitu w okresie realizacji programu wycieczki #24h opieka anglo-języcznego pilota na motocyklu #pełne, 3-posiłkowe wyżywienie każdego dnia #4 noce w  hotelach *** (3 gwiazdki), pokoje 1-, lub 2-osobowe #wszystkie opłaty i bilety wstępu do atrakcji turystycznych objętych programem   

Więcej szczegółów i rezerwacja - wypełnij formularz używając przycisku JESTEM ZAINTERESOWANY...

NIE ZAPOMNIJ:

Wszystko o czym powinieneś pamiętać wybierając się z nami to dokumenty wizowe, paszport, prawo jazdy, bagaż osobisty/podręczny (plecak), ubranie i obuwie do trekkingu, ubranie przeciwdeszczowe, wyposażenie na basen, gotówka na drobne wydatki, kamera/aparat fotograficzny.

spring season icon
summer season icon
autumn season icon
Mapa Kotlina Jeleniogorska.png
DATA WYCIECZKI

na życzenie - rezerwacja min.  4 tyg. wyprzedzenie

5
dni
CENA WYCIECZKI

Group 4-8 pax:

Group 2-3 pax:

Single:

1600/1 person

1800/1 person

2100/1 person

PLAN WYCIECZKI
D1: Odbiór z lotniska (Poznan, Warszawa, Katowice, lub Krakow) i transfer do strefy realizacji programu imprezy w Kotlinie Jeleniogórskiej. Odbiór samochodu terenowego 4x4.   
D2: Dzień objazdowy Karkonoskiego Parku Narodowego i Gór Stołowych z postojami w miejscach atrakcji przyrodniczych., częściowo poza asfaltem Zwiedzanie Zamku Książ i obiektów nazistowskiego projektu Riese. 
D3: Dzień jazdy terenowej samochodami 4x4 po bezdrożach Kotliny Jeleniogórskiej.
D4: Dzień jazdy częściowo terenowej w Rudawskim Parku Krajobrazowym i Karkonoskim Parku Narodowym, trekking z wejściem na Śnieżkę (najwyższy punkt Sudetów 1602 m n.p.m).   
D5: Zwrot samochodów offroad 4x4. Transfer do lotniska, drobne zwiedzanie i zakupy w drodze.
  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black