MOTOPODROZNI.pl sp. z o.o.

SADLOGOSZCZ 57

88-192 PIECHIN

admin@advinpoland.pl

© 2023 by YOLO.

Proudly created with Wix.com

Thanks for submitting!

  • Twitter Clean
  • White Facebook Icon

W POSZUKIWANIU SMAKÓW 3 REGIONÓW

nie kontynentalna kuchnia europejska, a typowo polska
1/14
spring season icon
summer season icon
autumn season icon
3_culinary_regions__4D.png
DATA WYCIECZKI
na życzenie - rezerwacja min.  3 tyg. wyprzedzenie
5
dni
CENA WYCIECZKI
SKRÓCONY OPIS:

4 pełne dni tradycyjnych smaków polskich w 3 regionach: 1) Pomorze z nieurodzajnymi ziemiami, ale obfitujące dostatkiem ryb z wód słodkich i słonych, oferujące wypracowane przez wieki formy kulinarnego przetwórstwa z wykorzystaniem smażenia, wędzenia, suszenia, marynowania i gotowania. Ryby w każdej postaci i nigdzie tak wymyślnej, jak w nadmorskiej kuchni polskiej. 2) Wielkopolska z wieloma odsłonami ziemniaka w potrawach i pysznymi słodkościami z ciasta drożdżowego. Kuchnia typowo mieszczańska, uformowana zróżnicowanymi potrzebami mieszkańców zatłoczonych aglomeracji. 3) Podhale z najbardziej wyrazistą kuchnią regionalną, kuchnią ludzi gór, ukształtowaną w historycznie najbiedniejszych regionach kraju, opartą o wyrafinowane kombinacje kulinarne na najprostszych produktach. 

Kuchnia regionów to także jej otoczenie i miejsca, w jakich jest podawana - tradycyjne i wyraziste, jak same posiłki. Nie zabraknie więc w czasie naszej podróży nadmorskiej tawerny, przydrożnego baru, miejskiego pubu, wiejskiej gospody, pałacowej restauracji i ekskluzywnej sali bankietowej. Wszystko to w połączeniu z lekkimi formami aktywności ruchowych w ciągu dnia, czy wieczornym SPA. 

REKOMENDOWANA:

Koneserzy smaków regionalnych świata, poszukujący nieporównywalnych z niczym innym różnorodności i wyrazistości, charakterystycznych dla wielowiekowej tradycji polskich domów.            

CENA ZAWIERA:

#transfer z/do dowolnego lotniska/hotelu #komfortowy bus z kierowcą do dyspozycji w pełnym wymiarze #24h opieka anglo-języcznego pilota #5-posiłkowe wyżywienie każdego dnia #4 noce w  hotelach *** (3 gwiazdki) #pokoje 1-, lub 2-osobowe #wszystkie opłaty i bilety wstępu do atrakcji turystycznych objętych programem wycieczki 

Więcej szczegółów i rezerwacja - wypełnij formularz używając przycisku JESTEM ZAINTERESOWANY...

NIE ZAPOMNIJ:

Nie potrzebujesz zbyt wiele, a z najważniejszych - paszport, bagaż osobisty/podręczny (plecak), wyposażenie do trekkingu, wyposażenie na basen, gotówka na drobne wydatki, kamera/aparat fotograficzny.

Group 4-8 pax:

Group 2-3 pax:

Single:

900/1 person

800/1 person

1200/1 person

PLAN WYCIECZKI
D1: Odbiór z dowolnego lotniska/hotelu i transfer do pierwszego z 3-ch regionów kulinarnych w programie, zakwaterowanie i wieczorne atrakcje. D2: Całodzienne zwiedzanie 1-go regionu z degustacjami, wieczorny transfer do 2-go regionu i zakwaterowanie z wieczornymi atrakcjami. D3: Całodzienne zwiedzanie 2-go regionu z degustacjami, wieczorny transfer do 3-go regionu i zakwaterowanie z wieczornymi atrakcjami. D4: Całodzienne zwiedzanie 3-go regionu z degustacjami, wieczorne atrakcje  i kolacja pożegnalna. D5: Transfer do lotniska/hotelu, w drodze zwiedzanie i zakupy, czas do elastycznego wykorzystania.
  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black