MOTOPODROZNI.pl sp. z o.o.

SADLOGOSZCZ 57

88-192 PIECHIN

admin@advinpoland.pl

© 2023 by YOLO.

Proudly created with Wix.com

Thanks for submitting!

  • Twitter Clean
  • White Facebook Icon

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tak, jak Ty jesteśmy podróżnikami - rozumiemy twoje potrzeby...
1/10

"NIE BYŁEM WSZĘDZIE, ALE ZAMIERZAM...""

Susan Sontag

SADLOGOSZCZ 57
PL-88192 PIECHCIN
POLAND
KIM JESTEŚMY?

 

Jesteśmy grupką podróżników, którzy spędzają czas na odkrywaniu świata. Polska jest naszym domem i cudownym miejscem, do którego zawsze wracamy i do którego zapraszamy gości, takich jak Ty.

Z naszym doświadczeniem i zdobytą wiedzą pomagamy przyjezdnym, organizując dla nich efektywny czas zwiedzania naszego pięknego kraju w formule urozmaiconej, aktywnej i przede wszystkim bezpiecznej przygody.  

​Zadbamy o to, aby ten krótki czas spędzony z nami był dla Ciebie niezapomniany przez wiele lat.. Zadbamy o to, byś zechciał tutaj jeszcze wrócić, być może nie jeden raz. 

JAK DZIAŁAMY?​
Nie produkujemy wycieczek, jak fabryka dla mas.
Nie kompletujemy uczestników i nie tworzymy sami grup. Zgłaszając się jednoosobowo masz pewność, że w podróż pojedziesz Ty i nasz pilot. Zgłaszając grupę masz pewność, że w podróż pojedziesz w swoim własnym i dobrze znanym towarzystwie. 
Proponujemy tematykę, formuły i standard, ale szczegóły uzgadniamy indywidualnie z Tobą. Chcemy, by każda podróż z nami była tak bardzo unikatowa i wyjątkowa, jak Ty sam tego oczekujesz. Przygotujemy program, którego każdy punkt będzie spełnieniem Twoich wyobrażeń i oczekiwań. 
Nie wahaj się - zadzwoń lub napisz i zarezerwuj czas, przeżyj swoją przygodę...

Zadzwoń

+48 512 818380